Technologia

Aparaty wylęgowe Firmy JARSON charakteryzują się trwałością i stabilnością konstrukcyjną, są odporne na dużą wilgotność i zmiany temperatur (w zakładach wylęgowych używa się coraz silniejszych środków dezynfekujących jak również agregatów o dużym ciśnieniu wody).

JAKOŚĆ I GWARANCJA

Nasza firma stawia na bezwzględną jakość wykonania

Do budowy elementów ściennych używa specjalnych płyt z włókien szklanych (glasbord). Płyty te są odporne na uderzenia, wgniecenia, zarysowania i łatwe do utrzymania czystości. Wszystkie elementy metalowe są wykonane ze stali nierdzewnej lub zabezpieczone przed korozją. Elementy ścienne posiadają bardzo dobrą izolację termiczną i nie występuje zjawisko przenikania temperatury na zewnątrz.

Sprawdzona technologia

Funkcjonalna konstrukcja aparatów wylęgowych w znacznej mierze ogranicza
możliwości awarii, a serwis, przegląd i ewentualne naprawy wykonuje się łatwo,
szybko i bez zbędnej straty czasu. Z opinii wielu klientów w zakładach wylęgowych wyposażonych w polskie urządzenia wynika, że nie ma potrzeby zatrudniania konserwatorów na stałe, a w wypadku urządzeń zachodnich jest to niemożliwe.
Mając świadomość wysokich kosztów produkcji – nie tylko w drobiarstwie, w
aparatach Firmy JARSON kładziemy duży nacisk na niezawodność naszych
produktów, ich sprawność, skuteczność i zasady działania czyli zużycie energii,
pracochłonność, wykorzystanie powierzchni jak również wyniki końcowe tzn.
procent wylęgu i jakość lężonych piskląt.

Komory

Świetlacze

Separatory

Wózki

Przekładacze

Rozwiązania

Sprawdzona technologia potwierdzona przez bardzo dobre rezultaty w użytkowaniu to:

  • system obracania tac
  • precyzyjna regulacja wentylacji
  • kontrola wilgotności
  • kontrola temperatury (stopnie Celsjusza lub Fahrenheita)
  • kontrola wszelkiego rodzaju stanów alarmowych
  • kontrola CO2

Sterowanie

Sprawna i bardzo prosta obsługa pozwala utrzymać aparaty w optymalnym stanie.

Aparaty wylęgowe Firmy JARSON wyposażone są w wysokiej klasy sterowanie (Siemens) mikroprocesorowe z możliwością pełnego zaprogramowania procesu inkubacji.

Czujniki

Dzięki zastosowaniu niezawodnych czujników temperatury i czujnika wilgotności (przepływowy – pojemnościowy – bez koszulki bawełnianej i zbiornika z wodą) uzyskujemy bardzo dokładny pomiar i regulację mikroklimatu w przeciwieństwie do konkurencyjnych urządzeń nie ma potrzeby częstego skalowania czujników i bazowania na termometrach rtęciowych).

Jakość

Polskie wcale nie oznacza gorsze – i znowu bazując na opiniach klientów w zakładach wylęgowych, gdzie obok siebie zamontowane są polskie i zagraniczne urządzenia, jakość piskląt i procent wylęgu jest podobny. O tym, że polskie urządzenia nie są gorsze świadczy również fakt, iż montowane przez naszą Firmę w latach 70-tych, wtedy jeszcze licencyjne (do 1980 roku), aparaty, obecnie zmodernizowane bardzo dobrze pracują uzyskując znakomite wyniki.

Standardy

Komory lęgowe i klujnikowe produkowane przez Firmę JARSON spełniają obecne wymagania i standardy. Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom i kryteriom zawartym w zapytaniach ofertowych.

pozostańmy w kontakcie

Jarson

Zakład produkcyjny:
ul. Strzelce Małe 39
63-820 Piaski

Jarosław
Szmytowski

tel: 604 629 304

Błażej
Szmytowski

tel: 601 493 379